You are currently viewing האם ניקוי שטיחים מקצועי יכול להאריך את אורך חיי השטיחים והספות?

האם ניקוי שטיחים מקצועי יכול להאריך את אורך חיי השטיחים והספות?

ספות ושטיחים הם חלק מפריטי הריפוד הנרכשים ביותר בבתים ובמסגרות רשמיות. מבחינה טכנית, השימוש בשטיחים הוא במיוחד לבידוד חום ורעשים. עם זאת, שיפורים בייצור לאורך השנים גרמו לשטיחים לרכוש אסתטיקה חיונית בבתים ואפילו במקומות עבודה. ספות הן חיוניות לישיבה והן ככל הנראה גם חלקים חיוניים בעיצוב הבית שלך.

 

אילו גורמים משפיעים על אורך החיים של שטיחים וספות?

מכיוון שגם השטיחים וגם הספות זוכים לכמות גבוהה יחסית של תנועה בלתי נמנעת וישירה, אך טבעי שבקרוב הם יתחילו לאבד מערכם האסתטי.

 

גורמים ישירים ועקיפים רבים מקצרים את תוחלת החיים של שטיחים וספות. חלקם כוללים; מיקומם בבית או במשרד, אם ילדים או בעלי חיים נמצאים בסביבה, כמות התנועה שתקבל הריפוד ואפילו מיקום הבית או מקום העבודה.

 

עד כמה אתה יכול לשמור על השטיחים והספות שלך?

למרבה המזל, ישנן דרכים להאריך את אורך החיים של ספות ושטיחים. אורך החיים הממוצע של הריפודים נע בדרך כלל בין 5 ל -25 שנים, תלוי באיכותו ובטיפול בו ניתן. עם זאת, זהו ניתוח תיאורטי. במציאות, באמת אין לדעת כמה זמן בדיוק יישמר שטיח או ספה. מה שקובע ביותר את תוחלת החיים הוא תשומת הלב שאתה נותן לוודא שהוא אורך זמן רב. כאן נכנסים לתפקיד שירות ניקוי ספות טוב, הטיפים הטובים ביותר לניקוי שטיחים ושירותים מקצועיים.

 

מלבד פרוצדורות היגייניות בסיסיות סביב מיקום הספה, ניקוי ספות תכוף ויסודי הוא קריטי להגדלת תוחלת החיים של הספה. בכל הנוגע לשטיח, ישנם כמה טיפים שיעזרו לך לשמור על הערך האסתטי שתפס את עינך כשרכשת אותו. הדרך הטובה ביותר להאריך את חיי השטיח באופן אישי היא באמצעות תחזוקה שבועית או אפילו יומית קבועה באמצעות שואב אבק. העיתוי צריך להיות תלוי בתנועה ברגל שמקבלים חלקים שונים של השטיח. באזורים עם צפיפות גבוהה רצוי לבצע ניקוי אבק יומיומי, אך עליכם לוודא שניקיון כללי מתקיים פעם או פעמיים בשבוע.

 

עם זאת, העובדה שהשטיח שלך נראה חזותי כרגע לא אומרת שהוא כן. חומרים כמו אבקה, חיידקים, אבק, אספלט וחלקיקים לא בריאים אחרים נדבקים עצמם לשטיחים עד כדי כך שאבקת האבק לא תהיה מספקת כדי להיפטר מהם. חומרים אלו מדרדרים בהדרגה את בריאות השטיח לאורך זמן אם לא מטפלים בהם באופן מיידי.

 

אתה לא תמיד יכול לדעת מתי השטיח או הספה שלך נשחקים. לכן, מלבד תחזוקה אישית שוטפת, שירותים מקצועיים נחוצים. עם זאת, יש חברות שמשתמשות בכימיקלים כבדים בניסיון להוציא ביעילות חומרים זרים ולהחיות את הרטט והרכות של שטיחים וספות. זה תורם לעיתים קרובות לקיצור אורך החיים של הריפודים בדרכים שהבעלים עדיין לא יבחינו בהם. לכן בחירת השירות הטוב ביותר לניקוי שטיחים או ניקוי ספות הוא הכרחי בכדי להאריך את אורך חיי השטיח או הספה שלכם.

 

מדוע אתם זקוקים לשירותי ניקוי שטיחים וספות מקצועיים?

אורך החיים של שטיח או ספה הוא קריטי עבור הבית או המשרד מכיוון שהצורך להחליף שטיחים או ספות לאחר שימוש של מספר שנים בלבד יכול להיות מיסוי כלכלי ומיותר.

 

מלבד מתן אורך חיים ארוך יותר לריפודים שלך, לשירותי ניקוי שטיחים וספות מקצועיים יתרונות נוספים.

 

ניקיון מקצועי הוא הדרך הבטוחה ביותר לשמור על הריפודים מפני נזק בלתי הפיך. ללכת עם כל חומר לניקוי בדים או תהליך עלול להתברר כריפוד.

הוא מקיים שטיחים וספות ברמת השימוש המיטבית ותורם לסביבה פנימית בריאה.

זה מפחית או אפילו הופך את ההשפעות המידרדרות על אזורים עם עומס תנועה רב.

זה משפר את המראה ומעניק לשטיחים וספות ריח רענן יותר כדי להגביר את המשיכה הכוללת.

בסופו של דבר, השאלה האם שירותים מקצועיים מסייעים בהגדלת תוחלת החיים של שטיחים וספות או לא אינה מעניין. לכן מומלץ לבצע את שירותי ניקוי השטיחים וניקוי הספות הטובים ביותר המקצועיים עבור ביתכם או מקום עבודתכם פעם או פעמיים בשנה ובכל 5-6 חודשים אם ישנם ילדים או חיות מחמד.