טיפים מובילים להכנת סרטון מימון המונים שיעבור את היעד שלך

טיפים מובילים להכנת סרטון מימון המונים שיעבור את היעד שלך

לאחרונה הפקנו כמה סרטוני מימון המונים שזכו להצלחה מדהימה. מאמר זה ידון בתהליך שלנו עם יצירת כל אחד מהם, כולל הלמידה שלנו, ואיזה חומר הפך אותו לעריכה הסופית. נדון גם בפירוט של טיפים כלליים שיכולים לעזור לסרטון מימון המונים שלך להצליח.

 

סרטוני מימון המונים צריכים לספק:

 

סיפור הרקע של החברה – איך היא התחילה, מי התחיל אותה, והכי חשוב מדוע הם הקימו אותה?

עובדות כלליות על החברה – מספר עובדים, מיקום וכו '.

מידע על הענף – האם ישנן הזדמנויות בשוק זה?

טכנולוגיה קניינית – האם אתה משתמש בטכנולוגיה מסוימת בתעשייה?

מידע על הצוות שלך. מה מייחד אותם ומושך?

הדגיש את האישיות של החברה שלך – אנשים משקיעים באנשים, ואם הם יכולים לראות פוטנציאל, אתה צפוי לתפוס את הדמיון שלהם.

הפוטנציאל של העסק שלך לצמוח – לאן זה הולך ומה השאיפות?

קשר את הסיפור של החברה שלך למודל העסקי שלך – אילו הצלחות עשית עד כה ואיך המודל מאפשר צמיחה והיקף?

מעל לכל אתה צריך לשכנע את הצופה לבצע פעולה. אתה זקוק לקריאה ברורה ותמציתית בסוף הסרטון כדי לספר לצופה מה אתה רוצה שיעשו. אם תיארת את ההזדמנות העומדת בפניהם, אתה נותן להם סיבה משכנעת לנקוט בפעולה.

כל המידע הזה צריך להיות מועבר בסרט ברור, מהנה ומרתק בין שתיים לשלוש דקות.

רגש – השתמש בפנים אנושיות כדי להתחבר רגשית לקהל שלך.

יסודות מימון המונים אחרים …

אנחנו לא יכולים להדגיש מספיק עד כמה היצירתיות חשובה בסרטוני מימון המונים. יש מיליוני הזדמנויות השקעה, ואתה מבקש מאנשים לסכן את המזומנים שהרווחת קשה עבורך … לבדר אנשים ולתת להם סרטון טוב לצפייה מראה שאתה מקצוען ושאתה מכבד את זמנם. יצירתיות מראה גם על כושר המצאה, המהווה את עמוד השדרה של היזמות. באמצעות ניואנס יצירתי כלשהו, ​​אתה גם מדגים שאתה כוח לפתרון בעיות שיש להתחשב בו.

 

ניתן לערוך מחדש את הסרטונים הטובים ביותר למימון המונים כדי להסיר את הפרטים למימון המונים כדי ליצור סרטון תדמית לעסק. מחשבה מוקדמת זו מצדך ושל חברת ההפקה יכולה להשקיע בשיווק חסכוני.

 

דוח של חברת מחקר השוק הלונדונית "מרכז ההמונים למימון" העלה כי בין 69 ל -89 אחוזים מקמפיינים למימון המונים נכשלים – אז אתה רוצה להפוך את הסרטון שלך לכמה שיותר מדהים. תפוס את הצופה מההתחלה והפוך אותו למודע שהסרטון שלך איכותי, רלוונטי ויספק את המידע הדרוש להם כדי לקבל החלטת השקעה.

 

אם התקציב הוא נושא עבורך, אל תחשוש – תוכל לבנות את התקציב לסרטון מימון המונים עצמו לקמפיין המימון. בדרך זו, הסרטון שלך ישלם את עצמו, ואם הוא ייעשה טוב, גם מסע הפרסום שלך יצליח.

סגירת תפריט