בחירת הגדר הטובה ביותר לבריכת השחייה שלך

בחירת הגדר הטובה ביותר לבריכת השחייה שלך

איש אינו יכול להכחיש שבריכות שחייה בחצר האחורית הן תוספת מצוינת לכל בית. עם זאת, על בעלי בריכות מוטלת האחריות לשמור על ביטחון של אנשים – בעיקר אנשים מעטים – וזו הסיבה למספר חוקים ותקנות סביב גדרות בטיחות ושערי בריכות. חברת Chaytor Fencing Co. מספקת את אפשרויות הגידור האולטימטיבי לבריכת שחייה העומדות בכללי הבטיחות מבלי לוותר על הסגנון.

 

כללי בטיחות בטורנגה

 

להלן הסיכום שלנו על הנדרש מבעלי הבריכות כפי שנקבע על ידי מועצת העיר טאורנגה:

 

  • גדרות הבריכה חייבות להיות בגובה של 1.2 מטר לפחות

 

  • יש לסגור בריכות לחלוטין

 

  • לא ניתן לטפס את הגדר

 

  • שערים חייבים להיפתח כלפי חוץ, להיות בעלי צירים סגורים עצמי ולהיות עם תפס עצמי עם תפסים מהישג ידם של ילדים (מטר וחצי)

 

מאיימת ככל שזה נראה, צ'ייטור סייף ושות 'מכיר את הכללים האלה כמו גב כף ידנו. אנו מתקינים גדרות בריכה מאובטחות כך שתוכלו ליהנות מהבריכה שלכם בשקט נפשי, והכל מבלי להתפשר על הסגנון! להלן כמה מהאפשרויות הפופולריות ביותר לגדר הבריכה בטאורנגה.

 

גידור בריכת זכוכית

 

גידור בריכות זכוכית הוא בחירה פופולרית מכיוון שהיא בטוחה ובטוחה, עם מעקות זכוכית ברורים שאינם מורידים מהמרחב השמש של החצר האחורית. ניתן להתאים גדרות לבריכת זכוכית עם שערי בריכת זכוכית, כדי להקיף את מתחם הבריכה במכשול שקוף כך שתוכלו ליהנות מהנוף שלכם, אפילו בבריכה.

 

גדרות קיר מוצקות עם זכוכית

 

לפיתול על גדר בריכת הזכוכית, קירות מוצקים עם לוחות זכוכית הם בחירה מצוינת. הניגודיות בין העמודים הסולידיים לזכוכית המתרחשת מייצרת חצרות אחוריות יפהפיות ומתוחכמות. הקירות יכולים להגיע במגוון רחב של חומרים ועיצובים והם חוסמים רעש וגם רוח כדי להפוך את בריכת השחייה שלך לנווה מדבר בחצר האחורית.

 

גדרות אלומיניום של דוראפאנל

 

אם אתה מעדיף אלומיניום, גדרות DuraPanel שלנו הן אפשרויות פופולריות לבריכה. השימוש באלומיניום כדי להקיף בריכה פירושו שלא תצטרך לדאוג שהגדר או השער יירקבו או יחלידו, כמו שהיית עושה עם גדרות עץ או ברזל. גדרות אלה בנויים להחזיק מעמד ויעמדו בפני פצצות המים הגדולות ביותר שילדיכם יכולים לזרוק עליהם!

 

גדר האלומיניום של דלתא דורנפל היא עמידה ובמחיר סביר, בטוחה ובטוחה. הוא מציע מראה מסורתי ומסודר ישר לבית NZ הקלאסי.

 

גדרות האלומיניום של ציר DuraPanel מציעות גידור אלומיניום שונה בסגנון מעט שונה. עם סורגים אנכיים הקרובים זה לזה ומשתרעים על פני המעקה העליון, הציר מייצר גדר מודרנית מאוד למראה.

 

שתי גדרות בריכת האלומיניום האלו עומדות בתקנות הבטיחות בבריכות של טאורנגה ומצויידות בשערי בריכה דוראפנל המתאימים לשמירה על הילדים מחוץ לאזור הבריכה. דרוש תחזוקה מספקת לשמירה על ניקיון הבריכה – גדרות אלומיניום מצופות אבקה איכותיות מצריכות תחזוקה וניקוי מועטים.

 

למידע נוסף על גדרות בריכות שחיה יפה ובטוחות, דברו עם המומחים.

חברתנו גם מייצרת פרגולה תלויה.

סגירת תפריט