You are currently viewing איך צריכים להיות קורסי מספרות?

איך צריכים להיות קורסי מספרות?

איך צריכים להיות קורסי מספרות יעילים ונכונים? אנחנו חושבים שכל בחורה שמחפשת קורסים כאלה שאלה את עצמה את השאלה הזו. איך להתחיל קריירת של ספר? מה הדבר הכי חשוב בלימודים? מי צריך ללמד? מה צריך לכלול בתוכנית? וכמה תרגול צריך להיות?

 

הקורס "תספורות נשים וכימיה מעשית" נוצר לא רק לאנשי מקצוע, אלא גם למי שרק רוצה להתחיל את הקריירה החדשה שלה כספר. היא מתאימה בהחלט להשתלמויות לבעלי מלאכה, על מנת לפתח עוד יותר את כישוריהם ולהתחיל במקצוע.

כמה זמן אמור לקחת הקורס?

בקורסים רבים תוכלו לשמוע פרסומות אטרקטיביות שאפשר להשתלט על תחום חדש לעצמכם תוך שבוע בלבד. אבל, למרבה הצער, כל זה רחוק מהאמת. על מנת להפוך לגורו ספרות אמיתי צריך לעבוד קשה ולסיים קורס שכולל לפחות 20-25 שיעורים בזמן שנוח לכם.

 

 הנכון ביותר יהיה אם מחצית מהשיעורים מוקדשים לתספורות ולטכניקות תרגול והחצי השני יטבול אותך עמוק בתהליכים הכימיים של צביעת השיער.

מה צריך לכלול בתכנית הלימודים של הקורס?

קורס איכותי אמור לספק למאסטר ידע תיאורטי בסיסי, שייתן מושג לא רק על העבודה במקצוע, אלא גם יחשוף נושאים כמו תקשורת ואינטראקציה עם לקוחות, ילמד אותם איך לראיין את הלקוחות נכון כדי שהם יעזבו אותך עם חיוך שמח ושהם  ירצו לחזור לעתים קרובות ככל האפשר.

אחד הסעיפים המרכזיים והחשובים באימון הוא תספורות וידאל ששון, בעלות קווי מתאר ברורים מבחינה גיאומטרית ונראות מושלם ללא סטיילינג בכל עת, זמינות לטיפול ביתי יומיומי . זה תמיד יהיה טרנד בכל עת. מאסטר אמיתי חייב לספק ללקוח יופי ונוחות לא רק מיד לאחר הביקור, אלא גם עד הביקור הבא.

הקורס "תספורות נשים וכימיה מעשית" מעניק למאסטר את הטכניקה האוניברסלית של בית הספר האנגלי   Vidal Sassoon, המאפשר לך לבצע את כל תספורות הנשים הפופולריות והאלגנטיות, כמו גם ידע בכימיה במונחים של טכנולוגיית צביעת שיער. שני התחומים הלה בקורס נלמדים בצורה היסודית ביותר.

 

אילו תספורות חשוב שאיש מקצוע יוכל לעשות?

התספורות המובילות הן:

  • תספורות מדורגות
  • תספורות "קארה" (כל המבנים הגיאומטריים שלו – גיאומטריה משולשת, גיאומטריה עגולה)
  • תספורות לשיער ארוך
  • גזרות שיער מתולתל וכו'.

טכנולוגיית Vidal Sassoon נותנת לך הזדמנות מצוינת לשלב סגנונות וכל מיני שילובים, מה שהופך את מספר אפשרויות התספורת פשוט לאין סופי.

זהו כלי כל כך אוניברסלי, שאפשר למצוא את פורמט התספורת המתאימה לכל סוג שיער וצורת ראש.

 

מה צריך לדעת על צבע?

במחצית השנייה של הקורס חשוב לנתח היטב את טכנולוגיית הצביעה מנקודת מבט של תהליכים כימיים. למד בזהירות את הכימיה של הצבע, החל בעבודה עם פלסטלינה וגואש. למד כיצד לערבב צבעים כדי לשלוט באומנות של יצירת גוונים ושילובי צבעים. ואז המשך ללימוד נוסחאות לבניית צבעים.

חשוב מאוד שהמאסטר העליון העתידי יכיר את הנושאים והמושגים:

  • עומק הטון, כיצד להתאים את רמת העומק
  • נטרול פיגמנט וריפיגמנטציה
  • צבע חצי קבוע ואמוניה
  • רמת PH בצבעים ובצבעים חומצן
  • סוגי צבעי שיער וחברות המייצרות אותם (לכל אחד יש מאפיינים משלו)
  • מהו טון מיקס וכיצד עובדים איתו.

 

אילו סוגי צביעה הם האופנתיים ביותר?

מגמות צבעי שיער משתנות באופן טבעי בכל עונה, כאשר כל הזמן צצות טכניקות חדשות לצביעת שיער כדי ליצור ערכות צבעים מעניינות, טבעיות וארוכות טווח יותר. המאסטר חייב תמיד להיות מודע לאופנה ומגמות מודרניות. בהתאם, הקורס צריך לכלול את הטכנולוגיות העדכניות ביותר וסוגי צביעה. 

במהלך הקורס, אתם אמורים להיות מסוגלים:

צביעה מונוכרומטית. זה כולל החלת גוון אחד על השיער.

גִוּוּן. חיטוב שיער משנה את גוון השיער שלך, כלומר הוא לא ישנה לחלוטין את צבע השיער שלך, אבל יעזור לשנות את הגוון של קווצות טבעיות או צבועים. גוון מנטרל גוונים חמים או נחושת לא רצויים, ועוזר לך להשיג גוון קורן, בריא וטבעי יותר.

הבהרה. רק צבעוני מקצועי יכין את הפתרון המושלם להבהרת שיערך מבלי ליצור גוונים חמים לא טבעיים.

צביעה מורכבת. מדובר בטכניקות צביעה, אך כולן מבוססות בעיקר על טכניקת ההדגשה: בלאג', שאטוש, אומברה, אייר טאג', צביעה, ברונדינג ואחרות.

החל מהשיעור הראשון, לימודים משלבים התעמקות בתיאוריה ופיתוח ידע מעמיק בפועל. תחילה, התלמידים מתאמנים על בובות, אחר כך על דוגמיות אמיתיים, שהקורס בו תלמדו אמור לספק.

 

מה כדאי לכלול בקורס "תספורות נשים וכימיה מעשית"?

הכיתות בקורס שלך צריכות להיות מאובזרות כמו סלון יופי אמיתי, כך שכל מי שנמצאת שם תוכל לחוות אווירה של מכון יופי. וכמובן, בארסנל לסטודנטים צריכים להיות לפחות הכלים והחומרים המתכלים הבאים:

-שלושה סוגי מסרקים: מסרק בעל שיניים תכופות וידית ארוכה; מסרק, ששיניו יש גובה לא שווה; עם שיניים ארוכות ודלילות.

– מברשות וברשים. הם משמשים לעיצוב שיער עם מייבש שיער, להענקת פאר ונפח בשורשים.

– מספריים: פשוט ודליל. מאחר ומדובר באחד הכלים העיקריים של בעלי המלאכה, הוא חייב להיות עשוי מפלדה איכותית ומושחזים בצורה הנכונה.

– קליפס לשיער.

-מייבש שיער. הרגיל לא מתאים, הוא חייב להיות מקצועי על מנת לתת מקסימום כוח ולצמצם את זמן הסטיילינג.

-מספר סוגים של מגהצים מסתלסל.

-תער דליל וקוצץ שיער.

-אקדח ריסוס להרטבת שיער.

-חומר חיטוי לכלי עבודה ומקום עבודה.

-וכלים לצבעים לערבוב קומפוזיציות.

– סינר לעבודה

– שכמיות חד פעמיות לתספורת הלקוח

 

מי צריך ללמד בקורס?

זה טוב אם הצוות מורכב מכמה מורים, ולא אחד.

חשוב שהמורה יהיה עוסק במקצוע. ולמרות כישוריו, סלון היופי שלו וזרם לקוחות, הוא צריך להמשיך לשפר כל הזמן את כישוריו בחו"ל די להיות רלוונטי תמיד ולהעניק לסטודנטים ידע חדש.

על ידי לימודים עם מאסטרים מתרגלים, תקבלו לא רק את כל הניסיון והידע שלהם, אלא גם תיקחו את הדבר החשוב ביותר במקצוע – תבינו את הפסיכולוגיה של עבודה עם לקוחות. איך לפגוש ולהקשיב לאדם, לקבוע את סוגו, מצב הרוח של הלקוח, איך לקחת בחשבון את רצונותיו או לענות להתנגדויות, איך לשפר את המראה, על מה אפשר לדבר במהלך העבודה – כל פרט חשוב  במִקצוֹעַ!

אתם רוצים להיות מעצב שיער מצליח ואמן של תספורות נשים אופנתיות אוניברסליות? לאחר מכן גשו בזהירות לבחירת הקורסים וההשכלה כדי ללמוד מהטובים ביותר, ולאחר הכשרה, הפכו למומחה מוביל במספרות וצביעה. התחילו, צברו ניסיון והיו מצליחים ומבוקשים במקצוע!