You are currently viewing לגרום לבגדי ילדים להחזיק מעמד זמן רב יותר

לגרום לבגדי ילדים להחזיק מעמד זמן רב יותר

כאשר אתה מנסה להוציא כמה שפחות על בגדי ילדים, רכישתם בפחות היא רק חלק מהמשוואה. אתה גם רוצה להפיק כמה שיותר שימוש מכל פריט לפני שתצטרך להחליף אותו. מספר אסטרטגיות יכולות לעזור לך לעשות זאת.

 

  1. בחר בגדים רב תכליתיים

בכל שנה כאשר עונת החגים מתגלגלת, חנויות בגדים מנסות לפתות את ההורים עם מגוון תלבושות עונתיות לילדים שלהם. לרוע המזל, ילדך יכול ללבוש רק את שמלת הקטיפה האדומה הקטנה הזו עם החפתים הלבנים או האפוד המשובץ והפפיון התואם פעם או פעמיים במהלך תקופת החגים. ובשנה הבאה הם כבר לא יתאימו.

 

הימור טוב יותר הוא לקנות תלבושת אחת מיוחדת לילד שלך שיכולה להתאים לכל אירוע לאורך כל השנה. שמלה בסגנון שאינו ספציפי לעונה או מכנסיים נחמדים וחולצת שמלות יכולים להתאים לא פחות לחגים אחרים, מסיבות, חתונות ויום תמונות בבית הספר של הילדים שלך.

 

אם יש לך (או מתכנן ללדת) יותר מילד אחד, מומלץ גם לבחור בגדים ניטרליים-מגדריים עבור הילד הבכור שלך בכל הזדמנות אפשרית. כך תוכל למסור בגדים לבנות ולבנים כאחד.

 

לדוגמה, אם אתה קונה ג'ינס לבתך, בחר ג'ינס רגיל במקום זוג מעוטר בפייטים ורודים וסגולים על הכיסים. אם היא רוצה שהאאוטפיט שלה ייראה נשי יותר, אתה יכול לג'אז עם אביזרים כמו סרטים או תכשיטים.

 

טיפ זה שימושי במיוחד עבור מעילי חורף, שיכולים להיות די יקרים לרכוש חדשים. קנה אותם בצבעים ניטראליים מבחינה מגדרית כמו חום, נייבי או שזוף, והימנע מסגנונות נשיים או גבריים יתר על המידה, אלא אם כן אתה כבר יודע ששני הילדים מעדיפים אותם.

 

  1. החזיקו בגדים נפרדים לבית הספר ולמשחק

בגדי המשחק של הילדים לא חייבים להיות נחמדים כמו מדי בית הספר שלהם או בגדי בית ספר אחרים. למעשה, כנראה שזה דבר טוב אם הם לא. בגדי משחק דורשים התעללות רבה יותר מפעילויות נמרצות כמו טיפוס על עצים, התגלגלות גבעות או נפילה מהקטנועים.

 

אם ילדיכם יכפיפו את בגדי בית הספר שלהם לטיפול מסוג זה, סביר להניח שהם יקרעו, יכתמו או נשחקו, ואז תצטרכו לשלם כספים עבור החלפות יקרות. כדי להימנע מבעיה זו, ודא שילדיך מחזיקים בגדים נפרדים לבית הספר ולמשחק.

 

פריטים זולים כמו חולצות טריקו, מכנסי טרנינג, חותלות ומכנסיים קצרים כולם יוצרים בגדי משחק מתאימים. כשילדיכם חוזרים הביתה מבית הספר, גרמו להם להחליף לבגדים פחות יקרים לפני שהם יוצאים לשחק. כך, לא יהיה כל כך משנה אם הם יחזרו הביתה מכוסים כתמי דשא או עם חורים בברכיים של המכנסיים.

 

  1. למד כישורי תפירה בסיסיים

לא משנה כמה אתה זהיר, אתה לא יכול להימנע לחלוטין מפגיעה בבגדי ילדיך. אפילו הבגדים השמורים ביותר עלולים לסבול כאן מתפר קרוע או מכפתור אבוד שם. עם זאת, זה לא חייב להפוך את הבגד לבלתי נסבל. אם יש לך כישורי תפירה בסיסיים, אתה יכול בקלות לתפור את התפר או להחליף את הכפתור הזה ולגרום ליצירה להיראות כמו חדשה.

 

בעל כישורי תפירה בסיסיים לא אומר שאתה יכול להכין תלבושות שלמות לילדים שלך מאפס. זה אפילו לא אומר לדעת איך להשתמש במכונת תפירה. כל מה שאתה צריך זה מיומנויות אלמנטריות כמו השחלת מחט, תפירת תפר ישר והוספת כפתור. אתה יכול לבקש מכל ביוב מנוסה להראות לך את הטכניקות האלה או לאסוף אותן מהדרכות מקוונות.

 

כששיפור התפירה שלך משתפר, אתה יכול להסתעף למשימות קצת יותר מסובכות כמו תיקון ושינויים קלים. אלה יכולים לעזור לך לחסוך כסף על ביגוד בכמה דרכים, כגון:

 

הארכת חיי זוג מכנסיים על ידי חיזוק הברכיים.

שחרור מכפלת כדי להאריך שמלה או רגליים של מכנסיים שהפכו לקצרים מדי.

שימוש מחדש בבגדים שחוקים על ידי הפיכת מכנסיים למכנסיים קצרים או חולצות עם שרוולים ארוכים לשרוולים קצרים.

 

מאמר זה נכתב על ידי אתר הקופונים ג'מיקס.