You are currently viewing קניות באינטרנט: האם אתה מכור?

קניות באינטרנט: האם אתה מכור?

הכוח של כפתור "הוסף לסל"

 

בדרך כלל כאשר אנשים גולשים בדפי אינטרנט שמוכרים מוצרים ושירותים מסוימים רוצים אפשרות לקנייה. אין פיתרון למסחר אלקטרוני זו טעות ענקית. זו שנת 2017, תקופה בה הקונים המעצבנים בכך שהם מזכירים להם לבקר בחנות פיזית אינם נחשבים מגניבים, במיוחד כאשר הקונים אוהבים את החוויה המקוונת. כמה נוצץ וכיף אי פעם זה מוסיף לשבת בביקור בקניון למחירי מחירים נמוכים בהשוואה לקניות באינטרנט, כאשר מדובר בחוויה, האחרון הוא הרבה יותר טוב ואינו דורש לעזוב את הבית, המשרד או את המקום בו נמצאים כרגע !

 

אלא אם כן הם מוכרים סחורות לאנשים זקנים, רוב הקמעונאים מחשיבים את הלקוחות שלהם כדיגיטליים ועכשוויים. הם אוהבים שהאפשרויות שלהם יהיו פתוחות ולא יבזבזו יותר מדי זמן. הם רוצים להיות מסוגלים לחפש במהירות ובקלות את מה שהם רוצים, למצוא אותו ולקנות אותו. קניות מקוונות לא רק שהן מהירות יותר, טובות והרבה הרבה יותר קלות עבורן, היא הופכת במהרה לאופציית הקניות היחידה שלהן.

 

מסחר אלקטרוני יהפוך לעסק 'מסורתי', אומר יו"ר עליבאבא ומנכ"ל לשעבר, ג'ק מא. "אנו צופים לידתו של תעשייה קמעונאית מדומיינת מחדש המונעת על ידי שילוב מקוון, לא מקוון, לוגיסטיקה ונתונים ברחבי שרשרת ערך אחת. ”

 

זה בטלפון שלך, אז אתה קונה כשאתה בדרכים

"הנוחות בכל מקום" יכולה ליצור את ההתמכרות הראשונה לקניות באינטרנט בקלות. קנה בכל מקום שאתה נמצא, בין אם במשרד, בבית, בזמן שאתה מחכה ברכב שהאורות יהפכו לירוקים, בזמן שאתה שוכב על החוף או לפני שאתה הולך לישון בלילה. פלטפורמות הקניות המקוונות פתוחות 24 × 7. וללא מועדונים, זה עשוי להיות בראש הרשימה למה לקנות ברשת.

 

ההתמכרות הולכת וגדלה בידיעה שלקונה, במודל הקניות המקוון, יש את הכוח להשוות מחירים של מוכרים שונים רק בעניין של קליקים. החופש לבחור את המוצר הטוב והמשתלם ביותר באינטרנט, תוך חיסכון בזמן ובאנרגיה הוא פיצוץ!

 

זה אתה ואתה בלבד

 

נניח שאתה פריק טק או שאתה באמת ממש רוצה להיות הראשון שמושיט יד על איזה פריט חדש או מוזל. ובכן, כניסות חדשות או הנחות גדולות מושכות קהל בחנויות. אפשרות זו הופכת את הקניות המקוונות לגן עדן אם אתם שונאים המונים. בנוסף, כיום לחנויות מקוונות כמו IHERB נוטים להיות קודי קופון משמעותיים יותר מאשר לחנויות לא מקוונות. קחו למשל את יום שישי השחור ואת יום שני הסייבר. אז, לא לבזבז את הזמן היקר שלך, לא לחכות בתורים וללא נהיגה (אז לא פקקים). זה ייקח רק גלישה פשוטה ולחיצות ספורות בלבד, תוך כדי לבישת הפיג'מה האהובה עליך. אולי הימנעות מקהל זה היא היתרון הברור ביותר בכדי לגרום לך להתחבר לקניות באינטרנט. ובכן, אם לא …

 

יש הכל באינטרנט!

 

חשבתם על משקפי שמש ירוקים? בם! מצאת אותם ברשת. אפילו תמצאו טובים יותר. כשקונים ברשת יש הרבה יותר מוצרים ועוד הרבה אפשרויות. אלף סגנונות, שילובי צבעים וטווחי מחירים. אתה עושה קניות לכל המשפחה? אין בעיה, זה נעשה בכמה כרטיסיות בלבד. במקום להסתובב במספר חנויות תוכלו לבחור מתוך מגוון המוצרים המקוונים. אתה יכול בקלות לקנות במספר חנויות בו זמנית. וחשוב עוד יותר, חנויות מקוונות לעולם לא נסגרות! התשלום תמיד זמין באמצעות כרטיס האשראי שלך, או יותר מכך, יש אפשרות לשלם על משלוח כדי לפנק אותך עוד יותר.